8 Sty
2004
8 Sty
'04
10:34
Witam.. jako ze jestesmy przy stalych oplatach, to moze odrazu warto poruszyc kwestie rabatow. Przydala by sie opcja by moc dac wybranemu lepkowi rabat (staly i automatycznie naliczany) np z racji tego ze aktywnie dziala w ASK. Pozdrawiam Pawel Bernadowski GG 3377, email kontakt@pbern.biz