17 Gru
2003
17 Gru
'03
22:55
Witaj marcin, Wednesday, December 17, 2003, 6:11:25 PM, napisałeś:
Mam problem z czytaniem MAC adresów z odległej sieci. [ciach]
Może jak napiszesz _normalnego_ maila (nie w htmlu) to szybciej dostaniesz odpowiedź ;) -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]