23 Sie
2012
23 Sie
'12
09:33
Panowie jak działa w LMS naliczanie kwartalnie, bo w lipcu ustawiłem klientowi naliczanie kwartalnie 01/03, i w sierpniu nie wystawiła się FV na kwartał jak to działa, nie wiem czy dobrze myśle ale chybatak że każdego pierwszego kwartału czyli 1 stycznia, 1 kwietnia, 1 lipiec, 1 październik ??? -- Interconnect sp.j. R. Wróbel, K. Gambuś ul. Działkowa 25 42-660 Kalety KRS 0000329294 tel.: +48 507118259 email: krzysztof@interconnect.pl www: www.interconnect.pl