1 Kwi
2004
1 Kwi
'04
13:59
Thursday, April 1, 2004, 12:52:36 PM, you wrote: ^^^^^^^^^^ :)
Witam,
Tak. No więc uważam że dobrze by było zamknąć kod LMSa, rozprowadzać go jako binarne paczki i brać za to opłaty. Jak uważacie?
-- [ Krzysztof Zagórski GG:147848 ICQ: 236331820 GSM: +48 1E 0B 20 BC ] [ ircname: Maverick rlu:215007 PGP Key: http://3281429070/pgp ] [ http://znirevpx.wrfg.gjbvz.theh.cy mailto: maverick@irc.pl ]