1 Sty
2009
1 Sty
'09
13:14
Witam! TAK sie zastanawiam, czy z obecnej wersji LMSa (automatyczne wystawianie faktur, itp, button w rozlicz itp... kilka os nie zaplaci, zrezygnuje itp, a wystawione faktury trzeba rozliczac) dalo by sie przejsc do innego systemu rozliczen: button wystaw fakture za bierzacy miesiac lub wiecej (lub cos podobnego) a potem button w rozlicz.. zeby wystawiac fv i rozliczac tylko i wylacznie bierzace wplaty. np: jest wplata 100zl na konto, miesiecznie po 50 i dopiero wtedy wystawiac fv Są w mojej okolicy ISP ktorzy tak robia, jak to maksymalnie zautomatyzowac ? Jakies sugestie? -- Pozdrowienia, CezaR !DSPAM:495cb3c2246659031758699!