Witam Nie wiem ja jak napisalem skrypta w bashu do tego celu odpalal sie z conajmniej 20 sek, przy 60 klientach, i na pentiuumie 3 a nie na 486 :p. Wiem jakie sa opcje radiusa bo sam uzywa mikrotika :P. Nie wiem naprawde dlaczego musisz czyscic wszystko, no ale coz moze zbyt malo wiem ;). Tak czy owak wazny jest efekt koncowy Pozdrawiam Michal 16-10-07, Marcin o2. pl <bartmarian@o2.pl> napisał(a):
noi dlatego lms-mgc jest do kitu, u mnie nic sie nie kasuje dziala accounting i takie tam, dodaje usera lub zmienia tylko konkretnie jego parametry, lub go usuwa. Ciekaw jestem co >mowia twoi ludkowie jak przeladowywujesz baze i gosc a kurat sie wdzwania ;>? Nie uwazasz ze czyszczenie calej bazy i zapisanie jej od nowa to troche nie ta era? tak samo z regułkami firewalla.
lms-mgc nie jest do kitu ;-) co mówią moi ludkowie ? nic, są dwa radiusy, zmiany są jeden po drugim, nawet gdyby był jeden... nie używam 386/486, przeładowanie trwa 0,2-0,3 sek. owszem uważam, że czyszczenie wszystkiego i wgranie od zera to nie ta era, niestety tylko ta opcja pozwala mi wsadzić do bazy radiusa wszystkie potrzebne mi opcje, powtórzę się, nas+radius to nie tylko user/pass/IP, tak wygląda lista opcji mikrotika: http://www.mikrotik.com/Documentation/manual_2.9/dictionary
Pozdrawiam
_______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
_______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms