24 Kwi
2004
24 Kwi
'04
13:25
Marcin Król wrote:
To przeczytaj GPLa. Licencja jest ważna wraz z oświadczeniem autora programu. W dokumentacji jest napisane że licencja GPL dotyczy programu. W kodzie LMSa są nasze oświadczenia że jest na GPL. Pokaż mi identyczne oświadczenia dla dokumentacji. hmm może masz rację.
-- Pozdrowienia Adrian Smarzewski