Napisz cos wiecej o tych ipsetach, sprzet wyglada ok, problem moze byc z podzialem pasma -- Wysłane z Androida za pomocą K-9 Mail. Prosze wybaczyć lakoniczność. "Łukasz Matys" <lukasz@e-matys.com> napisał: Wiadomość napisana przez Piotr Kaczor w dniu 5 wrz 2012, o godz. 22:26:
Kurde nie zauważyłem, ze jest tak. To jest częsty problem, że przerwania się nie wyrabiają.
PK
Na nowych plytach serwerowych intela z pci-e nie ma to juz takiego znaczenia. U nas kiedys na boradcomach powyzej 20k pps juz mielismy bledy na interfejsach. Intele serwerowe PT lub lepiej ET to najlepsze karty na router linuxowy GE. Pozdrawiam. -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944_____________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms