21 Sty
2004
21 Sty
'04
23:49
On Wed, Jan 21, 2004 at 11:18:13PM +0100, Przemysław 'Repcio' Gubernat wrote: > > > Czy nie przydałoby się przeieść grupy na serwer news??? > > > czasami trochę się gubie w hierarhii wiadomości jak > > Nie ma jak i gdzie. > 1. Jak > 2. Gdzie Po co? Jak chcesz to sobie pchaj maile do inna lokalnego a gdy będziesz odpowiadał dawaj nie Followup tylko Reply na listę, do zrobienia. kd. ps. Łukasz skarbie, jak wolny będziesz czyli stawiam że po 30/01 to mógłbyś archiwum w .txt.bz2 zrobić automagiczne? chętnie pomirroruje. -- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams