9 Wrz
2003
9 Wrz
'03
00:16
Łukasz Jarosław Mozer wrote:
Witam.
Powiedzicie czy zgadzacie się z tymi założeniami, a jeżeli nie, to dlaczego:
- opłaty są naliczne z góry, tj, jeżeli opłata występuje co miesiąc i jest naliczana piątego każdego miesiąca, to znaczy że 5 kwietnia user zostaje obciążony za okres 5 kwietnia - 4 maja tak
- naliczanie opłat powinno być wywoływane o północy, że na samym początku danego dnia obciążenie zaistnieje nie po polsku i nie rozumiem, ale chyba tak :}
-- Pozdrawiam, Radosław 'Warden' Antoniuk GG: 260746 | +48 502 273 393 | 6BONE-HDL: MNT-WARDEN