21 Wrz
2004
21 Wrz
'04
08:09
MK> Witam, MK> Tak mnie zastanawia - na jak dużych sieciach LMS jest uruchamiany? (chodzi mi o sieci >> 1000 użytkowników, jak (chodzi mi o sieci >> ktoś ma tak duża i może się MK> pochwalić, to śmiało :) ok. 2700 Ja jednak musiałem wprowadzić szereg zmian w kodzie źrodłowym aby dostsować LMS'a do istniejących rozwiązań, no ale jestem już po wszystkim i po testach i wkrótce wdrożenie. -------------------- Łukasz Wojciechowski