8 Wrz
2003
8 Wrz
'03
23:47
Witam. Powiedzicie czy zgadzacie się z tymi założeniami, a jeżeli nie, to dlaczego: - opłaty są naliczne z góry, tj, jeżeli opłata występuje co miesiąc i jest naliczana piątego każdego miesiąca, to znaczy że 5 kwietnia user zostaje obciążony za okres 5 kwietnia - 4 maja - naliczanie opłat powinno być wywoływane o północy, że na samym początku danego dnia obciążenie zaistnieje Po co mi to? Hm, chcę wprowadzić coś takiego jak właśnie daty obowiązywania taryf względem userów, oraz rozliczanie części okresu (np. przy odpinaniu taryfy w połowie miesiąca). -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl