22 Sty
2004
22 Sty
'04
00:07
Witam.
On Wed, Jan 21, 2004 at 11:08:03PM +0100, Łukasz Jarosław Mozer wrote:
Witam.
Jak myślicie??? Czy nie przydałoby się przeieść grupy na serwer news??? czasami trochę się gubie w hierarhii wiadomości jak temat jest mocno wałkowany.
Nie ma jak i gdzie.
1. Jak zapisać adresik... ala news-archiv@serwerek.news na listę później obrabiać news2mail (testowałem)
2. Gdzie też się znajdzie
A jak gateway, to czemu nie. Jakby ktoś mi step-by-step to opisał to to by było całkiem prawdopodobne, ale jeszcze nie teraz bo: - nie wiem - nie znam się - zarobiony jestem ;-) -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl