2 Wrz
2004
2 Wrz
'04
16:25
Użytkownik Zibi napisał:
Witam ! Podpowiedzcie Panowie co skopałem ? [ciach]
Błąd był w skrypcie php. Poprawiona wersja leży w CVS. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.