5 Maj
2005
5 Maj
'05
17:58
----- Original Message ----- From: <kapral@buntownik.pl> To: "Kamil Zdanowicz" <lms@lists.rulez.pl> Sent: Thursday, May 05, 2005 5:55 PM Subject: [lms] Re: taryfy obowiazujace dla squida ??
Witam Przeciez to idzie po lanie wiec jaki sens ma ograniczaie go??? i tak nie obciaza lacz(a)
pozdrawiam kapral
idzie po lanie, ale jak "ssiesz" plik ktorego squid nie ma to leci pelna predkoscia. pozdrawiam Kamil Zdanowicz