7 Sty
2004
7 Sty
'04
10:26
Mam zamiar się za to zabrać, proszę sugestie na temat moich założeń odnośnie bazy danych. create table payments ( id name //czy jest potrzebne? wierzyciel //ach, gdzie ten słownik :) value period //jak w assignments at //jak w assignments comment ); -- Pozdrawiam Aleksander Machniak ( A.L.E.C )