20 Cze
2003
20 Cze
'03
22:41
Witam.
jak co do czego to na lekarstwo postgresowców :-))) Ja się nie wybieram. MySQL 4 właśnie wszedł do testing :-)
A ja podjełem decyzję. O ile cokolwiek będę robił w LMS to niestety nie będę się martwił o postgresa. -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl