1 Kwi
2004
1 Kwi
'04
19:34
Użytkownik Łukasz Jarosław Mozer napisał:
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zapraszamy do pobrania beta wersji LMS Linux 2.0. Jego główne cechy to:
Mój był pierwszy :D -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]