5 Wrz
2012
5 Wrz
'12
20:52
W dniu 05.09.2012 20:49, Sławomir Paszkiewicz napisał(a):
W dniu 5 września 2012 20:48 użytkownik Rafał Ramocki <maniac@sistbg.net> napisał:
On Wed, 5 Sep 2012 20:44:54 +0200, Sławomir Paszkiewicz <paszczus@gmail.com> wrote:
Hej,
Od pewnego czasu mamy problem z wydajnościa naszego routera. Serwer to DELL R300, dwurdzeniowy Intel(R) Xeon(R) CPU 3050 @ 2.13GHz (64bit) + 8GB ram i sieciowki Broadcom Corporation NetXtreme BCM5721 Gigabit Ethernet sztuk dwie.
Serwer przy ruchu 50-60Mbps TOTAL zaczyna wariowac, tzn samo obciazenie nie jest duze (w okolicach 0.15) ale transfery u klientow spadaja 10-cio krotnie.
Połączenia sieciowe do tych kart na pewno pracują na 1G? -- Pozdrawiam Tomasz Chiliński, Chilan