21 Lip
2006
21 Lip
'06
13:03
Witam. W liście z dnia 21 lipca 2006 (12:50:44) można przeczytać:
po prostu jest drożej.
Hm? No ja mam mniej więcej tak modem--miedź: 4addr--modem--eth: 4addr--pierwszy serwer--ethernet 256a I bez żadnych dopłat i niczego... Mam normalnie klasę C + do tego tyle połączeniówek ile trzeba. -- Łukasz Jarosław Mozer mailto: lukasz@rulez.pl LMS: idea/layout/php/perl