1 Gru
2011
1 Gru
'11
11:07
On 01.12.2011 11:02, Tomasz Chiliński wrote:
W sumie może tak, ale dla użytkowników obecnych wersji, to może być mylące. Wolałbym selecta.
W jaki sposób mylące Alku? Przecież pozostanie 100% zgodność wstecz z poprzednimi wersjami LMS. Zwykły użytkownik nawet nie zauważy zmiany poza tekstem pojawiającym się w podpowiedzi, że można wpisać rabat kwotowo lub procentowo ;-)
Dotychczas wpisywało się procentowo, jeśli teraz wpisze po staremu (bez znaku %) to będzie to kwota nie procent, prawda? -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak LAN Management System Developer [http://lms.org.pl] Roundcube Webmail Developer [http://roundcube.net] --------------------------------------------------- PGP: 19359DC1 @@ GG: 2275252 @@ WWW: http://alec.pl