On Thu, Jan 22, 2004 at 08:32:07PM +0100, Marcin Król wrote:
Użytkownik Pawel napisał:
Wiec tak, po zmianie plyty glownej w maszynce na ktorej pracuje LMS ver 1.1.7 zaczelo sie... Logowanie.... witamy..... klik na jakiekolwiek menu i znow ekran logowania i tak wkolo macieju, logi milcza jak zaklete.... Any solutions ?
A masz pewność że lms łączy się z bazą danych? To co opisujesz zazwyczaj ma miejsce gdy zapomnisz ustawić user/pass dla bazy...
lub php nie "trzyma" sesji. -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat IPv4://repcio@3575230515 IPv6://repcio@3ffe:8010:1c:beaf::2 +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | Network Administrator @ Repcio.NET & Trzebnica.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+