25 Mar
2007
25 Mar
'07
01:12
Witam W liście z dnia 21 marca 2007 (10:06:51) można przeczytać:
Witam, jak w temacie, kiedy bedzie jakies spotkanko?;-) Pozdrawiam.
Może weekend majowy, okolice wieliczki? :) -- Łukasz Jarosław Mozer lukasz@lms.org.pl http://www.baseciq.org 'Nie ma programówcałkowicie idiotoodpornych.' _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms