Witam oczywiscie faktury są jak by nie bylo powinna byc pusta tabelka a ja mam czysciotka strone w zrodle strony tez nic nie ma :) pozdrawiam ----- Original Message ----- From: "A.L.E.C" <alec@alec.pl> To: "lista użytkowników LMS" <lms@lists.lms.org.pl> Sent: Monday, September 10, 2007 8:16 AM Subject: Re: [lms] problem z lmsreport Karol wrote:
Witam Potrzebuje wygenerowac raport dochodow z 2006roku Po wybraniu daty od do w rejestrze sprzedazy klikam drukuj i wyskakuje tylko czysta biala strona w logach apache mam tylko cos takiego "POST /lms/?m=invoicereport HTTP/1.1" 200 -
nic wiecej w errors.log nie ma bledow Jezli ktos mial by jakis pomysl na ten problem bym byl bardzo wdzieczny za wskazowki
tak tylko dla formalności zapytam, masz w bazie w ogóle jakieś faktury za ten okres? jaka wersja? -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg:2275252 LAN Management System Developer http://lms.org.pl _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms