4 Gru
2006
4 Gru
'06
10:02
R99 na wp napisał(a):
Witam Wszystkich,
Czy ktos moze mi powiedziec jak przywrocic przycisk "usun " pod klientami , ktory byl w wersji 1,6 . a potem w imie "ulepszen" zostal usuniety, i zadne sugestie do developerów nie docieraja by go przywrocic.
naprawde uciazliwe jest przechodzenie przez kolejne ekrany operacji finansoych, powrót do klienta i w kółko ... brrrrrrr
Witam! To zdaje sie jest juz w cvs, tak przynajmniej wynika z changeloga. -- Pozdrawiam Tomasz Dąbek [Thomas] [gg: 14553 mail: tdabek_NOSPAM_@go2.pl]