27 Mar
2007
27 Mar
'07
12:33
Witam Witaj Co mozę byc powodem że nie jest wyświetlana lista mapa sieci? kiedys funkcjonowala ok, czy moze to był malo pamięci operacyjnej, mam aktualnie 512 Ramu Zapewne musisz w konfiguracji php zwiekszyc rozmiar pamieci jakiej moga maksymalnie uzywac skrypty PHP.
memory_limit = 128M u mnie przez jakiś czas przy standardowej konfiguracji (gentoo) było tutaj bodajrze 8MB, nie dawno po upgradzie php5 jako default jest własnie 128MB Pozdrawiam _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms