15 Mar
2007
15 Mar
'07
21:55
Witam Czy jest możliwość napisania przez developerow LMS'a archiwum ? Do archiwum by trafiali skasowani klienci wraz z informacja o komputerach, taryfach, płatnościach jakie mial Pozdrawiam A po co kasować można ich tylko wyłączyć. Ja tak robie tym bardziej ich kompy. _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms