8 Lis
2006
8 Lis
'06
16:46
overburn@o2.pl napisał(a):
Od: Marcin Król <lexx@polarnet.pl>
Muszą. Albo źle ustawiłeś, albo nie odpowiednia wersja LMSa.
No też mi sie tak wydaje a jednak nie działa lmsa mam 1.8.6
A dlaczego zakładasz że będzie to działać w 1.8.6? -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.