6 Maj
2012
6 Maj
'12
16:08
W dniu 6 maja 2012 15:52 użytkownik Rafał Ramocki <rafal.ramocki@gmail.com>napisał:
IMHO dobrze jest tak jak teraz nie za fakturę klient płaci tylko za konkretną usługę.
jestem tego samego zdania. klient może mieć różne zobowiązania/usługi za które płaci -- Pozdrawiam Marcin / nicraM