29 Mar
2005
29 Mar
'05
15:34
Czy ktoś odczuwa potrzebę zaimplementowania rabatów poprzez dodanie pola do określenia procentowego rabatu danego zobowiązania klienta? Przy naliczaniu/wystawianiu faktur kwota zobowiązania byłaby po prostu pomniejszana o jakiś procent taryfy. -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg-2275252 Lan Management System Developer http://lms.alec.pl Pomysł bardzo dobry , zdarza się że jest awaria i trzeba userowi obniżyć opłatę za dni kiedy była awaria.Piotr