W dniu 2012-02-08 11:42, Waldemar Dymkiewicz pisze:
W dniu 2012-02-08 09:04, Krzysztof Gambuś pisze:
Witam, w jaki sposób przeładować lilo na zamontowanym dysku, muszę przegrać dysk z linuxem na innym dysk, stary dysk jest ATA a nowy SATA, więc muszę pozmieniać oznaczenia w systemie z hda na sda, wiem że w etc/fstab i lilo.conf (chyba żę gdzieś jeszcze?)
Podstawowe pytanie. Czy zamieniasz tylko dysk czy rowniez cal plyte gówna? Jeśli tylko dysk a płyta zostaje ta sama czy kiedy kolwiek byl tam dysk SATA modmontowany inny?
zmieniam płytę też, jeżeli chodzi o to, to obsługuje SATA -- Interconnect sp.j. R. Wróbel, K. Gambuś ul. Działkowa 25 42-660 Kalety KRS 0000329294 tel.: +48 507118259 email: krzysztof@interconnect.pl www: www.interconnect.pl