15 Cze
2004
15 Cze
'04
21:35
Tomasz Chilinski wrote:
A upload przy uwzględnieniu NAT-u?
http://alec.pl/rc.htb - tu masz skrypt od którego chcę zacząć, a potem popracujemy nad ewentualną rozbudową tego (limitowanie połaczeń mam w innym skrypcie). -- Pozdrawiam Aleksander Machniak ( A.L.E.C ) http://alec.pl gg-2275252