Chyba najlepiej zrobić to jako pakiet, jednak sprawa moze się komplikować gdy osobno będzie komp z LMS, a podział będzie na osobnym routerze postawionym na przyklad na fresco. Chyba, że bedzie to mozliwe z instalacja przy wskazaniu np IP. Zbyszek ----- Original Message ----- From: "A.L.E.C" <alec1@poczta.onet.pl> To: "lms" <lms@lists.rulez.pl> Sent: Monday, June 14, 2004 3:59 PM Subject: [lms] htb Byćmoże będę dorabiał nową funkcjonalnośc do lms'a związaną z htb, i mam wątpliwość, czy robić to jako osobny moduł do contrib, czy można zintegrować z lmsem. Chodzi o dodanie nowych pól do tabeli tariffs (lub nodes, jeszcze nie wiem) na up ceil, down ceil i jeszcze connlimity. Co o tym myślicie? -- Pozdrawiam Aleksander Machniak ( A.L.E.C ) http://alec.pl gg-2275252