11 Lip
2004
11 Lip
'04
20:10
To zdezydowanie nasza polska mentalność i niczym nie uzasadniona pewność siebie nakazuje zapewne oskarżać innych o laicyzm _zanim_ pomyśli się o błędzie w swoim rozumowaniu. czyli rozumiem ze przeczytales cala dokumentacje, lacznie ta z daemonem? i pewnie doczytales ze wiekszosc narzedzi generuje tylko odpowiednie dane wejsciowe, ktore to sa przetwarzane przez skrypty.. np te do podzialu
On Sun, 11 Jul 2004, Dawid W?jcicki wrote: pasma. tylko nie rozumiem pytania o dhcp itp.. bo to jest opisane w dokumentacji lopatologicznie... Pozdrawiam Pawel Bernadowski GG 3377, email kontakt@pbern.biz