11 Wrz
2007
11 Wrz
'07
08:14
Witam Czy istnieje jakaś szybka metoda naprawy kodowoania w bazie danych po zmianie serwera na mysql5? Chodzi oczywiście o problem z polskimi znakami. Co ciekawsze problem mam tylko z lms wszystkie inne bazy są OK :/. Wiem, że mogę sobie ręcznie poprawiać ;) ale przy tej liście rekordów jest "odrobinę" niewygodne. Może ktoś z was ma jakiś skrypt stworzony w tym celu. z góry dziekuję -- Pozdrawiam Robert Rakowski _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms