Witam.
Czy nadal używalibyście LMS gdyby nie był cross-browser? A dokładniej - gdyby konstrukcja UI wymagała używania Firefoxa i ewentualnie Opery lub MSIE? Albo np. tylko FF i Opery, a w MSIE by nic nie chodziło?
Jestem ciekaw waszych opinii.
PS. Nie, to nie jest wywiad środowiskowy przed rewolucją, poprostu takie moje gdybanie. Gdyby wymagała tylko IE - piach Tylko !IE - jak najbardziej :D (chociaż IE stanowi pewną, zagadkę strony IE only nie działają pod IE 7.0 - spostrzeżenia osób na codzień pracujących
On Thu, Mar 08, 2007 at 10:17:52PM +0100, Łukasz Jarosław Mozer wrote: pod MS). -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | _API Internet_ A. Stolarczyk i P. Gubernat Spółka Jawna | | System Administrator @ Repcio.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+ _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms