16 Cze
2004
16 Cze
'04
07:40
----- Original Message ----- From: "Arkadiusz Miskiewicz" <arekm@pld-linux.org> To: <lms@lists.rulez.pl> Sent: Wednesday, June 16, 2004 3:17 AM Subject: [lms] Re: lewe podlaczenie do Lanu On Wednesday 16 of June 2004 01:59, hunter wrote:
pppoe jest niezłe (mam w sieci radiowej) ale tylko na dostęp do internetu. Do LANu się to kompletnie nie nadaje - cały ruch by wędrował przez router nawet do sąsiedniego komputera. Da się tym niemniej pożenić :> No właśnie, tylko na dostęp do Internetu, a dostępu do sieci lokalnej chyba nie ma sensu aż tak pilnować?
Pozatym w pppoe hasła latają czystym tekstem Tak, jak się jest idiotą.
lub chapnięte. No i w związku z tym?
Zdrówko.