21 Gru
2005
21 Gru
'05
17:22
Witam, czy ktoś wie, jak zapatruje sie US na roznice w fakturach.. tzn, faktury wystawione jako pdf wyglądają inaczej (brak czarnego paska) niz wygenerowane w htmlu.. mozna jakos zmienic aby kolor pola opisujący nazwe pozycji na faktury, czyli pierwszy wiersz w tabelce z pozycjami, miał czarne tło - tak jak to generowane w htmlu? -- Z powazaniem Przemyslaw Backiel