16 Cze
2004
16 Cze
'04
00:26
Witam Moi userzy jakoś mocno się burzyli, gdy wysyłałem przypomnienia (poza notify) o płatnościach i o tym że naprawdę zostaną odcięci. W związku z tym w mailingu dodałem opcję "do zadłużonych". Chciałbym się tym podzielić z wami. Powiedzcie mi tylko jak się robi diffa :) -- pozdrawiam Paweł Rohde