Maricn pisze:
Po co Ci LMS na 5 komputerów?
Bedzie sprzedawal na Allegro obrazy :D
-- Pozdrowienia, SoNiC
Tutaj zawsze się dostaje odpowiedzi nie na temat.
Wracając do tematu.
Do backupu bazy używaj komendy np.
mysqldump -u root --password=123 --add-drop-table --add-locks lms /var/backup/lms/lms-auto-${sufix}.sql
A pozniej na czysty lms juz jak wolisz czy to przez phpmyadmin czy komenda w shellu.
Pzdr.
To nie zadziala. Mi od pewnie 4 lat jak uzywam lmsa, nigdy nie udalo sie przywrocic bazy z shella. Wywala zawsze ze nie ma jakis funkcji po zalogowaniu do GUI. Zawsze przywracam juz z LMS GUI wersje spakowana i wykonana pod GUI. Pisalem kilka razy w tej sprawie, ale nikt nie pomogl ;-). -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944 gg: 6808288 !DSPAM:495aa3a249581804284693!