6 Wrz
2003
6 Wrz
'03
17:17
Witam.
O czymś zapomniałem? :-)
O tym że właściwie nie wiem o co Ci chodzi ;) -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl