Tomasz Chiliński napisał(a):
On Fri, 23 Mar 2007 23:59:20 +0100, Marcin o2.pl wrote
Mogę za 700zł wystawić gotowe ;-)
Pozdrawiam, Tomek.
Witam, - za 700zł od osoby czy zrzutka ? - czy w każdej kolejnej wersji będzie to działało ?
Zrzutka i wystawiam. Co do włączenia tego do wersji waniliowej nie jestem jeszcze przekonany, choć kod jest jakości nadającej się do tego ;-) Po prostu opiekujemy się tą łatą na bieżąco wraz ze zmianami w waniliowym LMS.
Pozdrawiam
Pozdrawiam, Tomek.
_______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
to ja wole sam napisac :) troche sobie podszkole c i php bo juz ze studiow sie troche zapomnialo _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms