20 Cze
2005
20 Cze
'05
22:40
Witam, Chciałbym dodać nową możliwość filtrowania listy użytkowników, w jakim pliku ustawia się tego parametry? Konkretnie chodzi mi o filtrowanie użytkowników z włączonym ostrzeżeniem. Z góry dziękuje za pomoc, Paweł Matuszak