j
k
j a
j l
Dnia 2004-06-14 16:38, Użytkownik detekt@detekt.pl napisał:
ja sie z tym bawilem szlo nawet ok ale utknalem na cholernych polskich ogonkach :( i koncept porzucilem
A z czego korzystałeś? -- pozdrawiam [ pawel@rohde.poznan.pl [ Paweł Rohde
Wróć do wątku
Wróć do listy