Dnia 26/01/05 o godz. 09:34 Tomasz T. Ciaszczyk napisał(a):
zacznij od: repair table admins; jeszcze mozna uzyc myisamchk (bez opcji sprawdza co nie tak, a z opcja -o lub -r naprawia). -o to juz totalny hard-core ;-) (mnie kiedys tabele >400MB sprawdzalo w ten sposob cos kolo 4 godzin ;P) -o, --safe-recover Uses old recovery method; Slower than '-r' but can handle a couple of cases where '-r' reports that it can't fix the data file.
jest wolniejsza ale bezpieczniejsza ;) Mialem na mysli predkosc - z ta opcja myisamchk "jedzie" rekord po rekordzie. Dlatego moze wiecej :) A obie sa tak samo bezpieczne bo operuja na innym pliku niz naprawiany (zapisuja do pliku tymczasowego TMD).
-- Yaro IRL: Jaroslaw Dziubek | "Gdy kobieta patrzy często http://yaro.perfect.net.pl/ | w lustro dowodzi to nie tyle KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | próżności co odwagi." IRC: Yaro, ICQ: 1340145, GG: 1110 | M. Twain