3 Lis
2004
3 Lis
'04
12:56
Witam Wszystkich :) Poniewaz w sieci mam inteligentow z firewallem (czy to wbudowany XP czy jakies inne ustrojstwo) to fping nie zawsze potrafi poprawnie wykryc dzialanie danego hosta. Co prawda nie sprawdzalem w 1.5, ale w 1.4 nie ma arping dlatego, pozwolilem sobie na mala przerobke lms-fping aby uzywal arping'a, poniewaz z perla jestem noga wiec moja poprawka nie jest zbyt piekna :) Pozdrawiam, Tomasz T. Ciaszczyk -- .: ciacho<at>ciacho.pl ][ Stwórca po to stworzył dobry humor, :. .: http://ciacho.pl ][ aby nam zadość uczynić za sex :. .: ciacho<at>jabber.org][ -- T. Pratchett :.