25 Sty
2007
25 Sty
'07
16:24
Witam! Tak tylko dla pewnosci zapytam czy dla mysql z linii 5.x.x wzorujac sie na dokumentacji 1.9.4 Mot instalujemy baze poprzez: CREATE DATABASE lms /*!40101 CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_polish_ci */; czy wystarczy samo CREATE DATABASE lms; ? -- Pozdrawiam Tomasz Dąbek [Thomas] [gg: 14553 mail: tdabek_NOSPAM_@go2.pl]