29 Lut
2008
29 Lut
'08
17:34
Witam! W liście datowanym 29 lutego 2008 (16:29:03) napisano:
Dnia 29-02-2008, Pt o godzinie 14:35 +0000, SoNiC pisze:
Witam, Czy ktos ma taki modul w posiadaniu ? Widzialem kilka razy screeny z statystyka polaczen, liczba danych i oczywiscie data i trwaniem polaczenia. Kto takie rozwiazanie i modul ma w swojej sieci ?
Napisałem sobie kiedyś takie coś:
Dane pobierane z radiusa...
Mirek Kwak
_______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
Sproboje posiedziec nad tym... w glowie widze juz rozwiazanie nawet:) tylko posiedziec i napisac -- Pozdrowienia, SoNiC !DSPAM:47c833f7263482226814302!