18 Lut
2008
18 Lut
'08
03:06
17-02-08, Michał Gacek <michal.gacek@gmail.com> napisał(a):
w mt mozesz postawic pppoe na wielu interfejsach naraz i wcale nie musisz ich bridgeowac :) co do pppoe-relay nie widzialem takiej opcji ale cos na googlach o tym było
wystarczy uzywac loginu w stylu user@host wtedy pppoe-discovery-packet zostanie wyslany nie broadcastem PPPoE ale bezposrednio do hosta . pozdr. -- Wojciech Ziniewicz Unix SEX :{look;gawk;find;sed;talk;grep;touch;finger;find;fl ex;unzip;head;tail; mount;workbone;fsck;yes;gasp;fsck;more;yes;yes;eje ct;umount;makeclean; zip;split;done;exit:xargs!!;)} !DSPAM:47b8e81e213205156419305!