22 Lut
2006
22 Lut
'06
19:10
Witam, jaka jest najwieksza siec obslugiwana przez LMSa ? ( czysta ciekawosc ) -- Jakub Wartak -vnull FreeBSD/OpenBSD/Linux/Solaris/Network Administrator http://vnull.pcnet.com.pl/